Cocu'dan şok Volkan Demirel raporu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu'nun Mehmet Topal ve Valbuena için de Yönetim'e rapor verdiği ileri sürülüyor.

Cocu'dan şok Volkan Demirel raporu
06 Ekim 2018 - 13:35

Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Ercanlar'ın haberinde yer alan bilgilere göre; Phillip Cocu, kaptan Volkan için, "Herkesin  içinde otoritemi zayıflatıyor, kendisi bana akıl veriyor, beni dinlemiyor" dediği, Aatıf ve Dirar'ın da Afrika kökenli ve Fransızca konuşanlar üzerinde etkili olmasından yakındığı belirtildi.

Spartak Trnava maçının ardından yola; Hollandalı teknik direktör Cocu ve Sportif Direktör Comolli ile devam etme kararında olan Ali Koç ve yöneticiler, gelen raporla kendi gözlemlerini birleştirdikten sonra kadro dışı kararını alırken, "Yeni tasarruflar olabilir" diyerek gelecek günler için de sinyaller vermişti.

"GEREKİRSE YİNE BENZE KARARLAR ALINACAK"

F.Bahçe'de kadro dışı kararlarının devam edebileceğinin en önemli göstergelerinden biri olarak, kulübün son olarak yaptığı duyuru gösteriliyor. Açıklamadaki, "Benzer insiyatif ve tasarrufların sürebileceği" ifadesi, yeni gelişmelerin habercisi olarak kabul ediliyor.

Açıklama şöyle; "Kulübümüz, sezon başından bugüne kadarki gelişmeler ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmeler sonucunda;

- Futbol A Takımımız teknik heyetinden Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollarını ayırma kararı almıştır.

- Aynı zamanda, Futbol A Takımımız oyuncularından Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar'ın da süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.

Gereken hallerde Kulübümüzün yeniden yapılanma hedefleri doğrultusunda benzer inisiyatif ve tasarrufların sürebileceğini ve lüzum halinde alınan kararlar ile ilgili kamuoyunun gerekli ölçü ve şekilde aydınlatılacağını önemle bildiririz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum