'Çok keyif aldım, istediğim oyun bu'

Süper Lig'de Rizespor'u deplasmanda 4-0 mağlup eden Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, maç sonunda açıklamalar yaptı.

'Çok keyif aldım, istediğim oyun bu'
28 Kasım 2020 - 22:07
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Rizespor'u 4-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Mücadeleyi değerlendiren Terim, "Başından sonuna kadar oyuna hakim, istediğini yapan, 4 gol atıp, onun iki misli kaçıran, rakibe pozisyon vermeyen bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. Dünyadaki elit takımların oyun modelini ortaya koyduğumuzu düşünüyorum bugün." dedi.

'Oyuncu değiştirmek istemedim'

Ortaya koydukları oyunu öven tecrübeli teknik adam, "Geçen hafta 45 vardı, bu hafta 93 var. Genciyle, sonradan gireniyle, oynayanıyla... Oyuncularım tebriği hak ediyor. Maçtan önce de söylemiştim. Geçen haftaki mükemmel oyun için aldıkları övgü azdı. Umarım yiğidin hakkını yiğide verirler. Kenarda o kadar keyif aldım ki oyuncu değiştirmek bile istemedim bugün" şeklinde konuştu.

Fatih Terim sözlerini "Diagne zaten golcü bir oyuncu, atmaması sürpriz olur bizim için, görevi de o. İlk yarı kaleciye çarpan boş kaleye topları oldu ama iyi bir dönüş yaptı. Muhakkak ki rekabet olacaktır." ifadeleriyle tamamladı
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum