'Çok memnunum, kutluyorum'

Süper Lig'de BB Erzurumspor'u 2-0 mağlup eden Galatasaray'da Mostafa Mohamed, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

'Çok memnunum, kutluyorum'
27 Şubat 2021 - 21:38
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, BB Erzurumspor'u 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Mücadeleyi değerlendiren Terim, "Oyuna çok iyi başladık. Kontrolünü elimize aldık. Genel olarak buradaki maçlarda böyle oluyor. Oyunu hemen diğer sahaya yıkmaya çalışıyoruz. Bu sahada yapabileceğimiz pas oranının en yükseğini yapmaya çalıştık. İlk yarıda rakip bir pozisyona girdi, onun haricinde kalemizde tehlike olmadı. İkinci yarı beklediğimiz gibi geçti ama bir-iki fazla pozisyon verdik, onları vermemeliydik. Bizim oyun anlayışımızda, bizim için en büyük sıkıntı rakibin geçiş hücumları" dedi.

'Riski göze alacağız'

Tecrübeli teknik adam sözlerini "Geçişi savunmak zordur. Bu riski de göze alacağız. Kazandığımız için mutluyum, oyuncularımı kutluyorum. Feghouli'yi bugün alabilirdim ancak riske de etmek istemedim. Falcao'yu da gördük. İyi çalıştı, hazırlandı. Bize fayda sağlayacaktır." ifadeleriyle sürdürdü.

Yeni transferlerden memnun olduğunu vurgulayan Terim, "Ocak ayında gelip, kısa sürede verdikleri pozitif katkı hakikaten takdire şayan. Onun için de ayrıca mutluyum. Doğru insanlar şu an için, %100 öyle görünüyor. "Doğru seçimler yaptığı için ekibimizi ve kulübümüzü bu sebeple kutluyorum." şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum