Comolli twitter hesabı açtı ve dedikodulara isyan etti

Fenerbahçe'nin sportif direktörü Damien Comolli, Simon Falette'in transferiyle ilgili yeni açtığı Twitter hesabından açıklamada bulundu.

Comolli twitter hesabı açtı ve dedikodulara isyan etti
09 Ocak 2020 - 15:08

Fenerbahçe'nin sportif direktörü Damien Comolli, Simon Falette'in transferiyle ilgili yeni açtığı Twitter hesabından açıklamada bulundu.

Taraftarların Falette'i iyi karşılaması gerektiğini belirten Fransız futbol adamı, "Falette'in kiralanmasına, takıma katkı sunacağına inandığı için başkanımız karar verdi. Başkanımızın kulübe yaptığı katkı düşünüldüğünde bu kararına saygı duyulmalı" değerlendirmesinde bulundu.

Damien Comolli açıklamasında, Rogon Menajerlik Ajansı ile arasında ticari ilişki bulunduğu iddialarının da gerçeği yansıtmadığını vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:

"Bugün basın ve sosyal medyada çıkan haberlerin aksine Rogon Ajansı ile ilişkim yok. Oyuncunun kulübe getirilmesi sürecinde Rogon Ajansı ile yapılan görüşmelerin bir parçası da değildim. Ajansla yalnızca Tolga ve Luiz Gustavo'nun transferlerinde görüştüm.

Son olarak, basın ve sosyal medyada haksız yorumlar yapılmasına yol açan şahsım ile Rogon Ajansı arasında ticari ilişki bulunduğuna dair iddialar yalandır. Bu saçma iddiaları ortaya atanlar hakkında yasal süreç başlatacağım. Büyük Fenerbahçe ailesine saygılarımla."

--------------

YORUMLAR

  • 0 Yorum