Dünya Kupası'ndan sonra Beşiktaş'a transfer

Beşiktaş, Chelsea'nin gözden çıkardığı Faslı yıldız Hakim Ziyech'in kiralanması konusunda İngiliz ekibiyle görüşmelerini sürdürüyor.

Dünya Kupası'ndan sonra Beşiktaş'a transfer
28 Kasım 2022 - 12:03
Beşiktaş, ara transfer dönemi öncesinde hareketli saatler yaşıyor. Siyah-Beyazlılar bir süredir girişimlerde bulunduğu isimler konusunda önemli adımlar attı. 

Siyah-Beyazlılar, bir süredir girişimlerde bulunduğu Faslı yıldızın transferi için önemli bir adım attı. Kara Kartal, Hakim Ziyech’i sezon sonuna kadar kiralamak için Chelsea’yi ikna etti. İngiliz kulübüyle maliyet konusunda pazarlıklar başladı.

Teknik direktör Şenol Güneş’in yönetiminde ara transfer döneminde önemli bir yapılanmaya imza atacak olan Kara Kartal’da gözler gelecek isimlere çevrildi. Yönetim, kulübe menajerler aracılığıyla önerilen Hakim Ziyech için önemli bir gelişme kaydetti.

Faslı hücum oyuncusunun kulübü Chelsea’yle menajerler aracılığıyla ilk teması kuran yönetim, sezon sonuna kadar kiralama önerisi için İngiliz devinden olumlu geri dönüş aldı. Yönetimin, bu gelişmenin ardından oyuncuyu sezon sonuna kadar bedelsiz olarak kiralama artı yıldız ismin maaşının yarısını ödemeyi Maviler’e önerdiği kaydedildi. (Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum