Dzeko'dan Montella'ya milli takım için sürpriz öneri!

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldızı Edin Dzeko, A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ile yaptığı konuşmada sürpriz bir öneride bulundu.

Dzeko'dan Montella'ya milli takım için sürpriz öneri!
01 Mart 2024 - 11:42 - Güncelleme: 01 Mart 2024 - 11:43
Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü golcüsü Edin Dzeko, takım arkadaşları Rade Krunic, Leonardo Bonucci ve Serdar Dursun'la birlikte Türkiye'nin hocası Montella'yla yemek yedi. Boşnak golcü, İtalyan teknik direktörle yedikleri yemekte Serdar Dursun'a övgüler yağdırdı ve Milli Takım çağrısında bulundu.

"Pişman olmazsın"

Fenerbahçeli futbolcular Edin Dzeko, Rade Krunic, Leonardo Bonucci ve Serdar Dursun; A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ile yemekte buluştu. Futbol ve İtalya ağırlıklı bir sohbetin gerçekleştiği yemekte Dzeko'nun, Serdar Dursun için övgü dolu sözler sarf ettiği kaydedildi. Boşnak yıldızın Montella'ya, "Serdar Dursun'un Fenerbahçe'ye dönüşü çok iyi oldu. Sahada güzel anlaşıyoruz. Milli Takım'a alırsan pişman olmazsın" dediği öğrenildi.

"Türkiye gizli favori"

Montella, Bonucci'ye Euro 2024'te yer alması için iyi şanslar diledi. Krunic ve Dzeko'ya da, Bosna'nın play-offları geçip Euro 2024'te yer alması başarı dileklerinde bulundu.

Dzeko ve Bonucci ise Montella'ya elinde çok iyi bir kadro ve jenerasyonun olduğunu Türkiye'nin gizli favoriler arasında yer aldığını söyledi.

(Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum