Eljif Elmas: Ancelotti tarihin en iyi koçlarından biri

Genç oyuncu, "Dünyanın en iyi kulüplerinden birine geldiğim için kendimi harika hissediyorum. Tarihin en iyi koçlarından biri olan Ancelotti ile çalışacağım. Napoli kulübüne minnettarım." şeklinde konuştu.

Eljif Elmas: Ancelotti tarihin en iyi koçlarından biri
26 Temmuz 2019 - 16:39 - Güncelleme: 27 Temmuz 2019 - 03:04

Uzun süren pazarlıklar sonrası Fenerbahçe'den Napoli'ye transfer olan Eljif Elmas yeni takımına çabuk uyum sağladı.

Gider gitmez imzayı atan, formayı giyen ve ayağının tosuyla Cremonese ile oynanan hazırlık maçına çıkan Eljif açıklamalarda bulundu.

Genç oyuncu, "Dünyanın en iyi kulüplerinden birine geldiğim için kendimi harika hissediyorum. Tarihin en iyi koçlarından biri olan Ancelotti ile çalışacağım. Napoli kulübüne minnettarım." şeklinde konuştu.

Makedon futbolcu Napoli için de, "Harika bir geçmişe sahip bu büyük kulübün bir parçası olduğum ve çok fazla şey öğrenebileceğim yüksek kalitedeki futbolcularla birlikte oynayacağım için çok mutluyum. Bu forma ve taraftarlar için her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum." ifadelerini kullandı.

Eljif Elmas 16 milyon euro artı 3 milyon euro bonus olmak üzere 19 milyon euro bonservisle Napoli'ye transfer olarak Süper Lig'den yurt dışına giden en pahalı ikinci oyuncu olmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum