Emre Belözoğlu: İki kupaya birden talibiz

Fenerbahçe'nin tecrübeli Kaptanı Emre Belözoğlu yeni yılın ilk söyleşisinde sezonu çifte kupayla kapatabileceklerini söyledi.

Emre Belözoğlu: İki kupaya birden talibiz
05 Ocak 2020 - 19:12 - Güncelleme: 06 Ocak 2020 - 18:01

Fenerbahçe'nin tecrübeli Kaptanı Emre Belözoğlu yeni yılın ilk söyleşisinde sezonu çifte kupayla kapatabileceklerini söyledi.

Emre şöyle konuştu:

“En az 7-8 takım zirvede sıralandı. Biz de kendimize 4. sırada yer bulduk. Sivasspor ilk yarıda çok başarılı bir grafik çizdi. Ancak ikinci yarının başlaması ile birlikte kopmaların olacağını tahmin ediyorum. Eğer iyi başlarsak, ikinci yarıda yarıştan kopmayacağımızdan eminim. Türkiye Kupası ve Süper Lig olmak üzere iki kupaya birden talibiz. Kupada önce Kayserispor karşısına çıkacağız, ardından Süper Lig’de Gaziantep deplasmanına gideceğiz. Bu iki maçın ardından Başakşehir, Trabzonspor ve Galatasaray maçları bizim için zorlu karşılaşmalar olacak. Her maçı tek tek düşünüp, ona göre tedbirlerimizi alacağız.” 

"Kendimi bomba gibi hissediyorum"

"Artık büyük problemler yaşayacağımı zannetmiyorum. Kısaca kendimi bomba gibi hissediyorum. Belek Kampı’nda yeni bir bütünlük oluşturup, ikinci yarıda başarıya koşan bir takım seyrettireceğimize inanıyorum.”

"Muriqi’ten çok şeyler bekliyorum"

“Onun bize olan katkısı yadsınamaz. En büyük kozumuz ve gol silahımızdı. Ben ikinci yarıda da Muriqi’ten çok şey bekliyorum. Ona vereceğimiz destek, takıma yapacağımız katkı sezon sonundaki konumumuzu belirleyecek.”

"Sağlıklı bir yıl olsun..."

“Yeni yılın tüm ülkeye ve spor camiasına bolluk ve başarı getirmesini de temenni ediyorum. Biz futbolcular için en önemlisi ise sakatlanmadan geçecek bir yıl. Umarım sezonu sağlıklı ve sorunsuz bir şekimde tamamlar, istediğimiz hedeflere de birer birer ulaşırız.” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum