Emre Belözoğlu'nun teknik direktör adayı

Fenerbahçe'de yeni sezonda teknik direktörün kim olacağı merak konusu olmayı sürdürürken, sportif direktörlük görevine hazırlanan Emre Belözoğlu'nun aklındaki ismin Abdullah Avcı olduğu iddia edildi.

Emre Belözoğlu'nun teknik direktör adayı
01 Haziran 2020 - 08:05

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'dan boşalan teknik adamlık koltuğu henüz dolmadı. Kötü bir grafik çizen Yanal ile yolların ayrılmasının ardından yeni hoca için çalışmalar hız kazanmıştı ancak dünyayı saran corona virüsü salgını, sarı-lacivertlilerin hesaplarını da bozdu. 

Gelecek sezon Damien Comolli'den boşalan sportif direktörlük görevini üstlenecek olan Emre Belözoğlu'nun flaş bir isimle temas halinde olduğu ortaya çıktı. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre sezona başladığı Beşiktaş ile yollarını ayıran Abdullah Avcı konusunda gelişmeler olduğu ileri sürülürken, Emre Belözoğlu'nun tecrübeli teknik adamla sürekli temas halinde olduğu kaydedildi.

Hoca adayları arasında ilk sırada yer alan Bjelica ile anlaşma sağlanamaması durumunda Bulut ile birlikte Avcı'nın öne çıktığı belirtildi.


Beşiktaş'ta yaşadığı hayal kırıklığının ardından tekrar Süper Lig'e dönmek isteyen Avcı'nın da Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak baktığı ifade edildi. Tecrübeli hocanın, gelecek sezon sarı-lacivertlilerde sportif direktörlük görevine gelmesi beklenen Emre ile konuşmalarında da takımı çalıştırmak için hazır olduğunu ilettiği da vurgulandı.

Fenerbahçe'de adı en çok anılan teknik direktörler;

Erol Bkut

Nenad Bjelica

Abdullah Avcı

Manuel Pellegrini

YORUMLAR

  • 0 Yorum