Enes Ünal'ın ABD vizesi sorunu çözüldü

İspanyol kulüp ise konuyla ilgili olarak 12 Temmuz Cuma günü yaptığı açıklamada, "ABD Büyükelçiliği'nin başlangıçta onay vermesine rağmen, Enes Ünal henüz kesin vizeyi almadı. Vize alımındaki engellemelerin kalkması halinde seyahat etmeyi planlıyor. Hedef, en kısa zamanda takıma dahil olması" ifadelerine yer vermişti.

Enes Ünal'ın ABD vizesi sorunu çözüldü
14 Temmuz 2019 - 22:29 - Güncelleme: 15 Temmuz 2019 - 14:02

İspanya La Liga ekiplerinden Real Valladolid'de forma giyen milli futbolcumuz Enes Ünal takımının kamp için gittiği ABD kafilesine dahil olamamıştı.

Son ana dek yapılan girişimlere karşın vizesi yetişmeyen Enes, İspanya'nın başkenti Madrid'de kaldı. Geçtiğimiz hafta İspanyol kulübüyle imzalayan Milli futbolcunun, vizesinin çıktığı ancak pasaportunu, geçtiğimiz cuma akşamı posta ile gönderilmesinden ötürü yarın sabah alacağı öğrenildi. Zamanın kısıtlı olması nedeniyle vizesi yetişemeyen Enes Ünal'ın yarın pasaportunu aldıktan sonra ABD'ye giderek, Real Valladolid'in kampına dahil olması bekleniyor.

İspanyol kulüp ise konuyla ilgili olarak 12 Temmuz Cuma günü yaptığı açıklamada, "ABD Büyükelçiliği'nin başlangıçta onay vermesine rağmen, Enes Ünal henüz kesin vizeyi almadı. Vize alımındaki engellemelerin kalkması halinde seyahat etmeyi planlıyor. Hedef, en kısa zamanda takıma dahil olması" açıklamasını yapmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum