Erol Bulut, ilk idmanında futbolculara ne dedi?

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut, takımı ile çıktığı ilk toplantıda futbolculara seslendi.

Erol Bulut, ilk idmanında futbolculara ne dedi?
09 Ağustos 2020 - 13:10 - Güncelleme: 09 Ağustos 2020 - 13:29
Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına Can Bartu Tesisleri’nde başladı. Teknik direktör Erol Bulut yönetimindeki idmanda yeni transferlerden Filip Novak, ülkesindeki karantina şartlarından dolayı antrenmanda yer almazken, Gökhan Gönül, Mert Hakan, Barış Sungur ve Caner Erkin ise çalışmaya katıldı.

Transferlerde önemli rol oynayan ve sportif direktör olması beklenen Emre Belözoğlu’nun ise takımın dünkü çalışmasında yer almaması dikkat çekti.

''Bundan sonra ben yok, biz var''

Teknik direktör Bulut, gerçekleştirdikleri idman öncesinde yaptığı toplantıda futbolcularına, “Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz. Bugünden itibaren birlikte çok zaman geçireceğiz. ‘Ben’ kelimesini bundan sonra kullanmayacağız, Biz olacağız. Biz olduğumuz sürece başarılı oluruz. Saygı ve disiplin benim için çok önemli. Hepimiz birbirimize, buradaki profesyonellere ve personele saygılı olacak. Futboldan para kazanıyoruz, futbolun tüm unsurlarına ve tabii ki Fenerbahçemiz’e saygı duyacağız. Hepinize başarılar ile dolu bir sezon diliyorum” şeklinde konuşma yaptı. 

Oğuz Kağan Güçtekin, Michael Frey ile Zanka da kiraladıkları takımlardan döndü. Bu isimlerin durumları henüz netleşmedi. Öte yandan yurt dışından dün dönen Garry Rodrigues için idman saati değiştirildi ve 18.15’e alındı. (Hürriyet)

YORUMLAR

  • 0 Yorum