Erol Bulut'tan iki yıllık imza

Cardiff City, Erol Bulut ile iki yıllık yeni sözleşme imzalandığını duyurdu.

Erol Bulut'tan iki yıllık imza
04 Haziran 2024 - 17:43
Championship ekiplerinden Cardiff City, Erol Bulut'un sözleşmesini uzattı. Cardiff City'den yapılan açıklamada menajer Erol Bulut'un sözleşmesinin iki yıl uzatıldığı belirtildi.

Bu sezon Championship ekiplerinden Cardiff City'nin başında 46 maça çıkan Erol Bulut, 1.36 puan ortalaması tutturdu.

Resmi imzanın ardından Erol Bulut, Cardiff City'e teşekkür ederken ''Burada, sizlerle birlikte geçireceğim süreyi uzatmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyorum. Kulübümüzü geleceğe yönlendirmek için bana güvenen Vincent Tan'a teşekkür etmek istiyorum; Bunu yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve bana bu harika fırsatın sunulmasını takdir ediyorum. Desteklerinden dolayı Mehmet Dalman ve Ken Choo'ya ve bu noktaya kadar olan yolculuğu keyifli ve unutulmaz kılan Cardiff City taraftarlarına da teşekkür ederim. Ailenizin parçası olmak bir ayrıcalıktır'' ifadelerini kullandı.

İmzanın ardından Cardiff City'nin sahibi Vincent Tan da kısa bir açıklama yaparken ''Geçen sezon Erol Bulut'un yönetiminde bariz olan şey, ilerleme kaydettiğimiz ve gelişme gösterdiğimizdi. Üzerine inşa edeceği bazı güçlü temelleri attığına inanıyorum. Yeni sezonda Erol Bulut'a ve ekibine başarılar diliyorum. Desteğim tam'' dedi.

Adı Beşiktaş ile anılıyordu

Erol Bulut'un adı yeni sezon öncesi teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş ile de anılıyordu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum