Ersun Yanal: Kolarov kendini kanıtlamış bir oyuncu

Tecrübeli teknik adam, "Bizim burada varoluş nedenimiz Fenerbahçe'nin gücü ve itibarıydı. Yeni kurmaya çalıştığımız takımımızı da görme imkanımız oldu. Kolarov kendisini kanıtlamış bir oyuncu. Kendi kariyerinde de, dünyadaki değerlendirmede de en iyi adamlardan bir tanesi." şeklinde konuştu.

Ersun Yanal: Kolarov kendini kanıtlamış bir oyuncu
31 Temmuz 2019 - 21:20

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal Audi Cup'ın ikinci gününde oynadıkları Real Madrid maçının ardından yaptığı basın toplantısında medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yanal Roma'nın bol beki Alexander Kolarov hakkında da yorum yaptı.

Yanal'ın açıklamaları şöyle:

"Bizim burada varoluş nedenimiz Fenerbahçe'nin gücü ve itibarıydı. Yeni kurmaya çalıştığımız takımımızı da görme imkanımız oldu. Avrupa'da da transferin kolay olmadığını söyledim hep. En iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hiç yan yana gelmeyecek oyuncularla oynamak zorunda kalıyoruz ama bu hazırlık maçlarının gerçeğidir. Kolarov kendisini kanıtlamış bir oyuncu. Kendi kariyerinde de, dünyadaki değerlendirmede de en iyi adamlardan bir tanesi. Ferdi'nin oynayarak gelişeceğini biliyoruz. İnce düşünmek zorundayız. Devamlı oynayacağı bir opsiyon olduğu takdirde olacak, yoksa bizle devam edecek. Hasan Ali Kaldırım iki yıl önce de aynı sakatlığı geçirdi. Büyük ihtimal 6-8 hafta içerisinde kendisini aramızda göreceğiz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum