F.Bahçe'de Kruse yerine! Taraftarın sevdiği isim

Ali Koç döneminde Al-Nassr'a satılan Giuliano, kulübü ile davalık olurken, yeniden Fenerbahçe forması giyme ihtimali doğdu.

F.Bahçe'de Kruse yerine! Taraftarın sevdiği isim
24 Haziran 2020 - 08:24 - Güncelleme: 24 Haziran 2020 - 10:32

Alex de Souza, Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra Van Persie, Nani, Diego Ribas, Roberto Soldado, Vincent Janssen gibi yıldızlar geldi. Ancak hiçbir yabancı, Giuliano kadar taraftarın kabinde taht kurmayı başaramadı. Kulübü ile davalık olan Giuliano için sıcak bir gelişme yaşandı. 

Ali Koç başkan olduktan sonra Giuliano’yu 10.5 milyon Euro’ya Al-Nassr’a sattı. Kulüp hatrı sayılır bir gelir elde etti ama bu ayrılık taraftarı fazlasıyla üzdü. Ancak dün yıldız futbolcuyla ilgili müjdeli bir haber geldi.

Max Kruse yerine Giuliano

Giuliano, 5 aydır maaşını alamadığı için kulübünü FIFA’ya şikayet etti. 30 yaşındaki futbolcu 15 gün içerisinde serbest kalabilir. Menaceri William D’Avila da Sarı- Lacivertliler’i fazlasıyla heyecanlandıran bir açıklama yaptı: “Giuliano, Suudi Arabistan’dan ayrılmaya hazırlanıyor. Türkiye’ye dönebilir!” Sambacı, yeniden Fenerbahçe’ye imza atarak büyük hayal kırıklığı yaratan Max Kruse’nin yerini doldurmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum