Falcao için Amerika'dan açıklama var!

Galatasaray'ın Kolombiyalı golcüsü Radamel Falcao için MLS takımlarından Portland Timbers'tan resmi açıklama geldi.

Falcao için Amerika'dan açıklama var!
17 Ocak 2021 - 12:03
Radamel Falcao, Galatasaray'da kalacak mı? Sarı kırmızılı takımda sakatlığı nedeniyle birçok maç kaçıran Kolombiyalı futbolcunun ismi uzun süredir MLS takımları ile anılıyordu.

Falcao'yu uzun zamandır isteyen Inter Miami'nin ardından devreye bir başka MLS ekibi Portland Timbers girmişti. Falcao'yu isteyen Portland Timbers'ın sahibi Merritt Paulson, Varsky Sports'un Falcao haberine Twitter'dan bir emoji ve giflerle yanıt vermiş ve transfer iddialarını güçlendirmişti.

''Bunun için üzgünüm ama...''

Merritt Paulson, Falcao haberlerinin artmasından sonra bir açıklama yaparak golcü futbolcu hakkında itiraflarda bulundu. Falcao'yu MLS'te görmek istediğini belirten Paulson, ''Falcao, üst düzey bir oyuncu ve çok güçlü bir karakter. Falcao'yu isteyen taraftarlara bunları söylediğim için üzgünüm ama Timbers olarak onunla ilgilenmiyoruz.'' sözlerini kullandı.

MLS'te nereye gidebilir?

ABD basınına göre Inter Miami dışında Radamel Falcao'nun MLS'te gidebileceği iki takım Atlanta United ve New York City olarak öne çıkıyor.

İki takımın da forvet sıkıntısı yaşadığı ve dünyaca ünlü bir golcü transferi yapmak istediği belirtiliyor. New York City'de son olarak David Villa forma giymiş, İspanyol golcünün ayrılığı sonrası New York ekibi onun yerini doldurmakta güçlük çekmişti. (Hürriyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum