Fatih Terim'den 3 özel istek!

Galatasaray, devre arası transfer döneminde takıma takviye için rotayı çizdi. Scout ekibi ile sık sık görüşen Fatih Terim, önce ara transfer sonra da sezon sonu için planlamayı yaptı.

Fatih Terim'den 3 özel istek!
30 Ekim 2020 - 11:24 - Güncelleme: 30 Ekim 2020 - 11:47
Pazartesi günü yapılan Mustafa Cengiz - Fatih Terim zirvesinde barış sağlandı. Görüşmede devre arası ve sezon sonu için de transfer stratejisi belirlendi. Marcao ve Luyindama ikilisinden en az birini 15 milyon Euro'ya satmayı planlayan yönetim gelecek bütçe ile de hamlelerini yapacak.

Sarı-kırmızılı kulübün scout ekibinin başında olan Emre Utkucan'a isteklerini ileten Terim, 3 ayrı başlıkta talimatlarını verdi.

İşte Terim'in çizdiği rota:

1- Öncelik sırası bu sezon lisansı kulüpleri tarafından çıkarılmayan oyuncular. Bu oyuncuların listesini isteyen deneyimli teknik adam, maliyetleri de düşürmeyi planlıyor.

2- Devre arası veya sezon sonu kontratı bitecek olan oyunculardan bir liste de istendi.

3- İskandinav ve Doğu Avrupa ülkelerinin liglerinden genç oyuncular da Terim'in verdiği talimatla araştırılacak. Takımın bütçesini de düşünen deneyimli çalıştırıcı, Avrupa'nın dev ekiplerinin gözünden kaçan gelecek vaadeden isimler hedefleniyor. (Sabah / Uğur Çem)

YORUMLAR

  • 0 Yorum