Fatih Terim'den kura değerlendirmesi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Şampiyonlar Ligi kuralarıyla ilgili kulüp televizyonuna değerlendirmelerde bulundu.


Fatih Terim'den kura değerlendirmesi
29 Ağustos 2019 - 20:45

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Şampiyonlar Ligi kuralarıyla ilgili kulüp televizyonuna değerlendirmelerde bulundu.

İstikbal Mobilya Kayserispor-Galatasaray maçı için takımla birlikte Kayseri'den kurayı takip eden Terim, kuranın Galatasaray için hayırlı olmasını diledi.

Fatih Terim şöyle konuştu: "Öncelikle Türk futbolu ve Galatasaray Camiasına hayırlı olsun. Çekebileceğimiz en önemli gruplardan birini çektik. Herkes bazı grupları istiyor ama o grupların da kolay olmadığı bir gerçek. Şampiyonlar Ligi’nin içinde olmak, o müziği duymak, kuraya hazırlanmak, herkesin o takım çıksın bu takım çıksın diye içinin kıpır kıpır olması bile çok güzel bir şey. Bu heyecanı yaşamak çok güzel bir şey"

"Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye, elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız"

"Paris Saint-Germain bu turnuvanın favorilerinden bir tanesi. Özellikle geçen seneki kayıptan sonra bu sene daha iyi hazırlanacaklardır. Real Madrid’i zaten söylemiyorum. Bir önceki yılın şampiyonu onlardı. Turnuvanın favorileri sayılsa ikisi onlar olurdu. Diğer rakibimiz de Clubbe Brugge. Daha evvel Galatasaray’ın eşleştiği bir takım. Son yıllarda Belçika futbolunun Genk ile birlikte yükselen temsilcilerinden biri. Galatasaray olarak biz kendimizi en iyi şekilde hazırlayıp sonuna kadar mücadele edeceğiz. Sonuç ne olur bilmiyorum ama en iyi şekilde temsil etmeye, elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız. Sonuç ne olursa olsun biz buna hazırlıklıyız. Galatasaray camiasına ve herkese hayırlı olsun."

--------------

YORUMLAR

  • 0 Yorum