Fatih Terim'den sert sözler

Beşiktaş'ın 1-0 kazandığı derbinin ardından Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yayıncı kuruluşa sert açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'den sert sözler
27 Ekim 2019 - 21:23

Beşiktaş'ın 1-0 kazandığı derbinin ardından Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yayıncı kuruluşa sert açıklamalarda bulundu.

Oyuncuları için ağır bir uyarıda bulunan Terim şöyle konuştu:

"Gerek bireysel gerek taktik anlayışı ve oyuncu tercihlerinin de farkındayız. Değiştirmeye de çalışacağız. Acaba bir eşiği geçersek de doğru yola girer miyiz diye de düşünüyorum. Maalesef bazı şeyler olmuyor. Küçük küçük de bunun mesajlarını veriyorum. Israrım bundan. Kimseye de ben varken bir kabahat bulmak istemiyorum. Sorumluluğu da alıyorum. Açıkçası Galatasaray gibi oynamamız için uğraşıyorum."

"İkinci yarı hiçbir şey yokken gol yedik. Ta geriden geliyorlar, gol yiyoruz. Galatasaray gibi mücadele etmemiz lazım. Bunu biliyoruz. Çarşamba-pazar da oynadığımız için bazı şeylere de engel olamıyoruz. Lig devam ediyor. Gerek Şampiyonlar Ligi'nde gerek Türkiye'de böyle oynamaya devam etmeyeceğiz. Edersek çok sıkıntılar olabilir. "

"Düşünebiliyor musunuz, 'Şampiyonlar Ligi'nde kim çıkarsa çıksın' diyen bir Fatih Terim var. Bedel de öderim. Pes edecek de halimiz yok. Burada herkes için söylüyorum. Değişim olacaksa bunu herkes için söylüyorum. Böyle oynamaya tabii ki alışkın değiliz."

"Bazılarına son şanslarını da verdik. Bizle beraber olmayacaklar mı? Ocak'a kadar olacaklar ama bundan sonra herkes oynayacak. Hem taktiğe hem bireysel oyuna uyanları alacağız."

YORUMLAR

  • 0 Yorum