Fatih Terim'in yeni prensi

Galatasaray'da Fatih Terim, 'Daha da iyi olacak' dediği Kerem Aktürkoğlu'nu artık ilk 11'de oynatmayı düşünüyor.

Fatih Terim'in yeni prensi
13 Şubat 2021 - 10:55 - Güncelleme: 14 Şubat 2021 - 03:05
Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in yeni gözdesi Kerem Aktürkoğlu oldu. Her maçta biraz daha üzerine koyan genç futbolcu, Alanya kupa maçında takımının mağlubiyetine rağmen performansıyla geçer not aldı. Terim'in gözüne girmeyi başaran 22 yaşındaki futbolcu, Kasımpaşa maçıyla beraber ilk 11'de oynamaya başlayacak.

Milliyet'in haberine göre verilen bütün şansları iyi değerlendiren, gençliği ve enerjisiyle sonradan girdiği maçlarda olumlu işler yapan Kerem'in artık piştiğini düşünen tecrübeli çalıştırıcı, Feghouli tam hazır oluncaya kadar genç futbolcuda ısrar edecek. Şüphesiz bu kararda sağ açıkta oynayan Babel'in verimsiz ve etkisiz kalmasının rolü büyük oldu.

Taylan gibi sırasını bekledi

Teknik direktör Fatih Terim, sezon başında 3. Lig ekibi 24 Erzincanspor'dan gelen genç futbolcu için Taylan Antalyalı'da izlediği yolu tercih etti. Kerem Aktüroğlu'nu, büyük takımda oynadığının farkına varması ve adaptasyonu için Taylan'da olduğu gibi yavaş yavaş hazırlayan Terim, şimdi de onu takıma tam olarak monte edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum