'Fazla konuşmamak lazım, inanılmaz...'

Süper Lig'de Gaziantep FK'ya 3-1 mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, maç sonunda açıklamalar yaptı.

'Fazla konuşmamak lazım, inanılmaz...'
06 Kasım 2020 - 22:59
Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Gaziantep FK'ya 3-1 mağlup oldukları maçın ardından konuştu.

Welinton'un sakatlığı sonrası oyundan çıkmasıyla ilgili konuşan Sergen Yalçın, "Welinton nereden geldi diyorlar ya sürekli, Welinton sakatlandıktan sonra gördük durumu. Fazla konuşmamak lazım o yüzden." dedi.

'Bireysel hatalara çare bulamayız'

Bireysel hataların fazla olduğunu vurgulayan Yalçın, "Kalemize ilk gelen top 43'te gol oldu. Kaleye gelen her ilk top gol oluyor, bir kere geliyor oluyor. Bireysel hatalar çok öne çıktı. 10 kişiyken 1-1'i buluyoruz. Yine ilk top gol oluyor. Bireysel performanslar çok tartışılacak gibi. Belli oyuncuların üstüne gidiyoruz, orada çok hata yapıyoruz. Hedef koyuyoruz ya da hedef gösteriyoruz. Kırmızıyla motivasyon düştü. 1-1'i bulduk ama 2 dakika sonra saçmasapan bir gol yedik. İlk gol de öyleydi. Böyle goller yersen kazanmazsın. Bireysel hatalara çare bulamayız. Buna çözüm bulamayız. Çok basit gol yiyoruz. Kırmızı kartta Montero hata yapıyor. Ersin çıkması gerekene çıkmıyor, arada kalıyor. Aradan adam kaçırıyorlar." şeklinde konuştu.

Sergen Yalçın sözlerini, "Elimizden gelen bir şey yok. 3 stoperim var ve bir de Erdoğan. Welinton ve Vida ile oynuyoruz, bir de Montero var zaten. Oyuncular isteksizdi. Gol yedik, 10 kişi kaldık. 1-1'i bulduk ama yine bireysel hatadan gol yedik. Bunlara çare bulamayız." ifadeleriyle tamamladı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum