Fenerbahçe'de Adana seferberliği!

Fenerbahçe'de; önce ligde Trabzonspor, ardından Konferans Ligi’nde Ludogorets yenilgisinin gelmesi moralleri bozdu. Kötü sonuçların yanı sıra eksiklerin çokluğu da Sarı-Lacivertliler’in canını sıkıyor. İsmail Kartal, yarınki Adana Demirspor maçı öncesi adeta seferberlik ilan etti. Kartal, bu mücadelenin sezonun en zor sınavlarından biri olduğu konusunda oyuncularıyla bir takım toplantısı gerçekleştirdi.

Fenerbahçe'de Adana seferberliği!
11 Kasım 2023 - 09:09
Sezona müthiş bir başlangıç yapan Fenerbahçe'de üst üste gelen Trabzonspor ve Ludogorets yenilgileri canları sıkmış durumda. Eksiklerin de etkisiyle gelen kötü sonuçların moral bozduğu Sarı-Lacivertliler'de şimdi ise gözler ligde oynanacak zorlu Adana Demirspor maçına çevrildi.

Adana Demir seferberliği

Fenerbahçe için rüya gibi başlayan sezon, peş peşe gelen iki yenilgiyle sekteye uğradı. Ligde Kadıköy’de Trabzonspor’a 3-2 kaybeden Sarı-Lacivertliler, önceki gün de Konferans Ligi’nde Ludogorets deplasmanında 2-0 yenildi. Tam da peş peşe yaşanan sakatlıklar nedeniyle moraller bozukken gelen bu mağlubiyetler herkesin canını sıktı. İsmail Kartal, bu durumun takım üzerinde olumsuz bir etki yaratmasından endişe ediyor. Bu nedenle tecrübeli teknik adam, Ludogorets yenilgisinin hemen ardından daha soyunma odasında öğrencilerine moral konuşması yapmaya başladı. Yarınki Adana Demirspor deplasmanı artık çok daha önemli bir hale geldi. Olası bir yenilgide futbolcular mental anlamda büyük bir baskı altında kalabilir.

Kartal: Yolumuza devam edelim

İsmail Kartal, takımına yaptığı konuşmada Adana Demirspor mücadelesinin, kendileri açısından sezonun en kritik sınavlarından biri olacağını anlattı. Kartal, “Artık önümüze bakmamız gerek. Bir an önce Adana Demirspor maçına konsantre olmalıyız. Milli araya kazanarak, moralli bir şekilde girerek yolumuza devam edeceğiz” dediği öğrenildi.(Fanatik)

YORUMLAR

  • 0 Yorum