Fenerbahçe'de görevlerine son verilen antrenörler: Ali Koç ile görüşme talebinde bulunduk

Fenerbahçe'de görevlerine son verilen antrenörler; Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı, Başkan Ali Koç ile görüşme talebinde bulunduklarını açıkladı.

Fenerbahçe'de görevlerine son verilen antrenörler: Ali Koç ile görüşme talebinde bulunduk
14 Ekim 2018 - 14:20 - Güncelleme: 14 Ekim 2018 - 21:11

Fenerbahçe'de görevlerine son verilen teknik heyetten analist Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ve kaleci antrenörü Murat Öztürk Başkan Ali Koç ile görüşme talebinde bulunduklarını açıkladılar.

Sarı-lacivertli takımdan gönderilen antrenörler, AA'ya yaptıkları ortak yazılı açıklamada, "Biz bu hassas süreçte gereken her şeyi yüz yüze anlatmak ve tüm detaylarıyla neler yaşandığını ifade edebilmek için başkanımız Ali Koç ile görüşme talebinde bulunduk." sözcüklerini kullandılar.

Yaşanan durumla ilgili bugüne kadar hiçbir değerlendirmede bulunulmadığı vurgulanan açıklamada, şu satırlara yer verildi:

"Şunun bilinmesini isteriz ki iddialarla ilgili cevap veremeyeceğimiz hiçbir husus yoktur. Ancak öncelikle konuyu kamuoyu önüne getirmek yerine, sayın başkanımıza anlatmak istedik. Kendilerinin bize dönüşlerini bekliyoruz. Bu vesileyle belirtmek isteriz ki bugüne kadar yaptığımız her hangi bir açıklama olmamıştır. O yüzden tarafımızdan bir açıklama gelmedikçe, sürece zarar verecek tondaki haberlere ve değerlendirmelere itibar edilmemesini rica ederiz."

Muhabir: Süha Gür (aa)

YORUMLAR

  • 0 Yorum