Fenerbahçe'de Mert Hakan gerçeği!

Süper Lig'de bu sezon şampiyon olmak isteyen Fenerbahçe'de flaş gelişmeler yaşanıyor... Sarı lacivertlilerde sözleşmesi sona eren Mert Hakan Yandaş'a yeni kontrat önerilmişti. Kontratı kabul eden ancak henüz imzayı atmayan Mert Hakan ile ilgili şok gerçek ortaya çıktı.

Fenerbahçe'de Mert Hakan gerçeği!
17 Haziran 2024 - 09:59
Süper Lig'de bu sezon şampiyon olmak isteyen Fenerbahçe'de flaş gelişmeler yaşanıyor.

Sarı lacivertlilerde sözleşmesi sona eren Mert Hakan Yandaş'a yeni kontrat önerilmişti. Kontratı kabul eden ancak henüz imzayı atmayan Mert Hakan ile ilgili şok gerçek ortaya çıktı.

Yönetim, Portekizli hocanın verdiği rapor doğrultusunda ses getirecek transferlere imza atmayı planlıyor. Fenerbahçe'de en çok merak edilen konulardan biri de sözleşmesi biten bazı oyuncularla yola devam edilip edilmeyeceği.

Bu nokta Mert Hakan Yandaş ve Michy Batshuayi'nın kontrat durumu belirsizliğini koruyordu. Ancak Mert Hakan Yandaş'ın durumuna ilişkin flaş bir gelişme yaşandı.

Fenerbahçe'de sözleşmesi biten ve yönetimle yeni kontrat için görüşmelere başlayan Mert Hakan Yandaş istediği teklifi alamadı. Yönetim, 12 milyon TL senelik kazanan oyuncuya 18 milyon TL önerdi. Tecrübeli futbolcu bu miktarı düşük bulsa da istemeye istemeye kabul etti. Ancak imza Jose onay verdikten sonra atılacak.(Sabah)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum