Fenerbahçe'de tek ses: "Biz şampiyon olacağız"

Fenerbahçe'nin Gençlerbirliği galibiyeti sonrasında Aykut Kocaman'ın "Biz şampiyon olacağız" açıklaması, camiada ve oyuncular arasında olumlu bir hava yarattı. Taraftarların şampiyonluk ümitlerinin doğması, milli takım arasında takımı ileriye taşıyacak.

Fenerbahçe'de tek ses: "Biz şampiyon olacağız"
28 Ağustos 2017 - 12:36 - Güncelleme: 28 Ağustos 2017 - 13:25

Fenerbahçe'nin zor da olsa 2-1 kazanarak milli maç arasına moralli girdiği Gençlerbirliği galibiyeti sonrasında Aykut Kocaman'ın "biz şampiyon olacağız" açıklaması, camiada ve oyuncular arasında olumlu bir hava yarattı. Taraftarların şampiyonluk ümitlerinin doğması, milli takım arasında takımı ileriye taşıyacak.

Fenerbahçe'nin deneyimli teknik direktörü Aykut Kocaman, Gençlerbirliği maçı sonrasında çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Henüz sezonun üçüncü haftasında Kocaman'ın "biz şampiyon olacağız" açıklaması, taraftarlar arasında heyecan yarattı. 

İşte Aykut Kocaman'ın o açıklaması:

"Açıkçası galibiyetten başka olumlu konuşacak pek bir şey yok. Ama ihtiyacımız olan da galibiyetti.Öne geçme imkanını erken bulduk sayılır. Rakibin eksik kalması bizim için avantaj oldu."

"Ancak bunu çok doğru kullanamadık. İlk 6 resmi maça damga vuran, durup dururken gol yeme hali yine ortaya çıktı. Giden oyuncuların yerine aynı kalitede oyuncular aldığımızdan taraftarların şüphesi olmasın."


"Biraz daha antrenman yapmamız lazım, beraber olmamız lazım. Yine tekrarlıyorum ama biz son maça kadar şampiyonluğu kovalayacağız ve şampiyon olacağız."

Fenerbahçe'nin galibiyet, lider Galatasaray ile puan farkını 4'e düşürdü. Henüz ligin 3. Haftası'nın oynanıyor olması, Fenerbahçe taraftarının şampiyonluk havasına girmesine neden oldu. Fenerbahçe'nin ideal ilk 11'inin ilk defa sahada birlikte oynadığı karşılaşmada ligde ilk galibiyetin alınması önemli bir veri oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum