Fenerbahçe'den Galatasaray'a ret!

Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten gelen yemek davetini samimi bulmadığı için reddetme kararı aldı.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a ret!
03 Haziran 2023 - 10:48
Fenerbahçe Kulübü, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in yemek davetini geri çevirecek.

Dursun Özbek, 5 saat süren Kulüpler Birliği zirvesi sonrası Ali Koç ve kurmaylarının yanına giderek derbi maç öncesi kendisini ve yönetim kurulunu yemeğe davet etti. Fenerbahçe yönetimi, bu daveti 'samimiyetsiz' buldu.

Sarı lacivertlilerin, sezon boyunca Galatasaray cephesinden gelen demeçlerin, yapılan açıklamaların, medyadaki kampanyaların üzerine sezon sonunda yapılan bu birlik beraberlik davetini 'gayrı samimi' olarak değerlendirip, dikkate almayacağı öğrenildi.

Yönetim kurulu üyeleri aralarındaki yaptıkları fikir alışverişi sonrası, maç günü kesinlikle Galatasaraylı yöneticilerle temasta bulunulmaması kararını aldı.

"Konuyu değiştirmeyin, belgeleri açıklayın!"

Fenerbahçe cephesi, ayrıca Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in "Rakibimiz centilmen bir takım, sahaya çıkarken bizi alkışlayacaklardır" sözlerine de tepki göstermişti.

Fenerbahçe yönetiminden bir isim, "Ne alkışı? Alkış falan söz konusu değil. Sezon boyunca neler olduğu, neler konuşulduğu ortada. Konuyu saptırmasınlar. Erden Timur 'Çok vahim durumlar var, lig bitince belgeleri açıklayacağız' demişti. Bu belgeleri bekliyoruz, açıklasın." ifadelerini kullandı.

(Sporx)

YORUMLAR

  • 0 Yorum