Fenerbahçe'den sürpriz Onyekuru planı

Süper Lig'de gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmaya hazırlanan Fenerbahçe'de gündeme gelen son isim Galatasaray ile kiralık sözleşmesi sona eren Henry Onyekuru oldu. Monaco'nun kiralık sözleşmesi geri bitmesi nedeniyle Galatasaray'dan geri çağırdığı Onyekuru için Fenerbahçe kesenin ağzını açtı.

Fenerbahçe'den sürpriz Onyekuru planı
12 Temmuz 2020 - 08:58

Vedat Muriç ve Mert Hakan Yandaş transferlerinde ezeli rakibi Galatasaray'a çalım atan Fenerbahçe sürpriz bir ismi daha kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Sarı-Lacivertli ekibin Henry Onyekuru ile ilgili transfer planı da ortaya çıktı. Kanarya, Galatasaray'la kiralık sözleşmesi biten ve Monaco'ya dönen Onyekuru için kesenin ağzını açtı.

İki yıllığına kiralık...

Takvim'in haberine göre; Fenerbahçe'nin Onyekuru'yu iki yıllığına kiralamak istediği öğrenildi. Sarı-Lacivertliler, Nijeryalı yıldızın kiralık transferi karşılığında Monaco'ya her yıl için 3 milyon Euro önerdi.

İşte Onyekuru teklifi

Kanarya iki yıllığına kiralamak istediği Onyekuru'ya ise yıllık 2.3 milyon Euro teklif edecek. Nijeryalı kanat oyuncusu sezonun ikinci yarısında Galatasaray'dan 600 bin Euro almıştı.

Son dönemde ezeli rakibi Galatasaray'la birçok transferde yarışan Fener, Muriqi'yi de Galatasaray'ın elinden almıştı. Eski Galatasaraylı Rodrigues'i de alan Kanarya, Mert Hakan'ı da kapmıştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum