Fenerbahçe'den Talebi açıklaması

Fenerbahçe Yönetimi, sosyal medyadaki tepkiler üzerine, "Allahyar Sayyadmanesh ile kampa gelen ve fotoğrafları basına yansıyan şahıs, sadece birkaç günlüğüne futbolcumuza yardımcı olmak üzere tesislerimize gelmiştir. Kulübümüzün resmî çalışanı değildir.” açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe'den Talebi açıklaması
05 Temmuz 2019 - 22:04

Yeni sezon hazırlıklarını Düzce Topuk Yaylası'ndaki Serkan Acar Tesisleri'nde sürdüren Fenerbahçe'de Yönetim bugün bir açıklama yayınladı.

Sosyal medyada yer alan ve "Yeni tercüman" olarak lanse edilen Behrad Talebi hakkındaki açıklama şu şekilde:

"Sosyal medyada oluşan gündem hakkında ivedi bir bilgilendirme gerekliliği doğmuştur.

Yeni transferimiz Allahyar Sayyadmanesh ile kampa gelen ve fotoğrafları basına yansıyan şahıs, sadece birkaç günlüğüne futbolcumuza yardımcı olmak üzere tesislerimize gelmiştir.

“Kulübümüzün resmî çalışanı değildir.”

Fenerbahçemizin çatısı altında görev yapacak her kişi hakkında, Fenerbahçe değerleri kapsamında tüm konularda detaylı araştırma yapılıp son karar Fenerbahçemiz değerlerine uygun şekilde verilmektedir.

Futbolcumuzla birlikte geçici olarak birkaç günlüğüne Farsça çeviri yapmak üzere kampa gelen bu şahıs an itibariyle tesislerimizden gönderilmiştir.

Camiamızın bilgisine sunarız."

Çift antrenman yaptılar

Fenerbahçeli futbolcular ise bugün iki antrenmanla geçirdiler. Sabah ve akşam antrenmanlarında oyuncuların neşeli olduğu gözlemlendi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum