Fenerbahçe'nin B Planı Max Kruse

En çok teklif gelen ve Werder Bremen’e dönüş kapısı açık olan Kruse’nin menajeri kulübe çağrıldı. Teklifler masaya yatırıldı. Finansal limitlerde sorun çıkarsa Alman oyuncu B planı olarak satılıp, açık kapatılacak.

-----------------------------
Fenerbahçe'nin B Planı Max Kruse
17 Ocak 2020 - 12:49 - Güncelleme: 17 Ocak 2020 - 13:01

82 milyon TL’lik limit aşımını kapatmadan yeni transferlere lisans çıkaramayacak olan Fenerbahçe, 31 Ocak’a kadar bu sorunu çözmek için tüm olasılıkları masa yatırmış durumda.

TFF Lisans Kurulu tarafından özel bankalarla yaptığı anlaşmanın onaylamasını bekleyen Kanarya’nın şu anda yapması gereken en önemli hamle mevcut kadrodaki oyuncuların satışının gerçekleşmesi olarak gözüküyor.

Sarı-lacivertli Yönetim, bu gelişmeler yaşanırken kendi aralarında yaptığı toplantıda sürpriz bir oyuncunun satışını gündeme getirdi.

Bu isim takımın en çok kazanan ve talipleri olan futbolcusu durumundaki Max Kruse. Alınan bu karar Alman oyuncunun menajeri ile de paylaşıldı. Bu gelişme sonrası İstanbul’a gelen Kruse’nin menajeri oyuncusuna gelen teklifleri yetkililere iletti.

TFF Lisans Kurulu’nun vereceği kararı bekleyen Fenerbahçe Yönetimi, Max Kruse’ye gelen teklifleri de masaya yatırdı. Fenerbahçe’nin satmayı planladığı diğer oyuncular ise Zajc ve Rami… Bu iki oyuncu için gelen teklifler değerlendiriliyor.


--------------

YORUMLAR

  • 0 Yorum