Fenerbahçe yeni teknik direktörü açıkladı

Fenerbahçe'de merakla beklenen yeni teknik direktör konusunda açıklama geldi. Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut oldu.

Fenerbahçe yeni teknik direktörü açıkladı
05 Ağustos 2020 - 18:40 - Güncelleme: 05 Ağustos 2020 - 19:34
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut! Bir süredir resmiyet kazanması beklenen açıklama geldi. Fenerbahçe, Erol Bulut'un teknik direktörlük görevine getirildiğini açıkladı.

Son olarak Alanyaspor'u çalıştıran Erol Bulut, daha önce de Yeni Malatyaspor'da görev yapmıştı.
 
İşte Fenerbahçe'den yapılan açıklama;

'25 yıl önce Çubuklu formamızı ilk kez giyen, tarihimizin en anlamlı ve unutulmaz şampiyonluklarından biri olan 1995/96 şampiyonluğumuzu getiren golün pasının sahibi olan Erol Bulut, Futbol A Takımımızın Teknik Direktörü olarak camiamıza geri dönüyor. 

1995/99 yılları arasında 4 sezon boyunca Kulübümüze hizmet eden, formamızla çıktığı 136 maçta 11 gol atan ve Fenerbahçe hikayesinin ardından kariyerine başka takımlarda devam ederek futbolu bıraktıktan sonra Teknik Direktörlük kariyerine adım atan Erol Bulut, Çubuklu’ya Teknik Direktörümüz olarak yeniden merhaba diyor. 

Yuvana hoş geldin Erol Bulut. 

Fenerbahçe Ailesi olarak saha dışında camiamızın eşsiz desteği ve güveni, saha içerisinde yakalayacağımız birlik, beraberlik, takım ruhu ve mücadeleyle birlikte eşsiz zaferlere ve kupalara yürüyeceğimize inancımız tam.'

YORUMLAR

  • 0 Yorum