FIFA Semineri sona erdi

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından İstanbul'da düzenlenen FIFA Teknik Direktörler Semineri tamamlandı.

FIFA Semineri sona erdi
23 Haziran 2017 - 15:52

Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde 19 Haziran'da başlayan seminerin son gününde sertifika seremonisi yapıldı.

FIFA Teknik Gelişim Müdürü Jean-Marie Conz, başarılı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Hem teknik hem de organizasyon anlamında yaptığımız en iyi seminerlerden biri oldu. Herkese çok teşekkür ediyorum. Ayrı bir teşekkürü de Türkiye Futbol Federasyonu’na ev sahipliği için etmek istiyorum” dedi.

Eğitimci olarak seminere FIFA'dan Jean-Marie Conz, Jurg Nepfer, Steven Martens, Francesco Bruscoli, Hans Rudolf Hasler ile UEFA'dan Frank Ludolph katıldı. FIFA'dan ayrıca üye federasyonlar Avrupa Direktörü Bjorn Vassalo da seminer sırasında Türkiye'de yer aldı. 

Seminere katılan teknik direktörler ise şöyle: 

Nur Mustafa Gülen (Türkiye), Yücel Uyar (Türkiye), Mehmet Ekşi (Türkiye), Munir Talovic (Bosna Hersek), Pavel Guerguiev Panov (Bulgaristan),  Vatroslav Mihacic (Hırvatistan), Peatur Smith Clementsen (Faroe Adaları), Zaza Zamtaradze (Gürcistan), Desmond Curry (Cebelitarık), Bernd Storck (Macaristan), Michael Nees (Kosova), Robert Michael Gatt (Malta), Ghenadie Scurtul (Moldova), Mihai Stoichita (Romanya) 


YORUMLAR

  • 0 Yorum