Futbolu bırakan Emre'nin veda sözleri!

Çaykur Rizespor maçıyla birlikte futbola veda eden Emre Belözoğlu, karşılaşma sonrasında duygusal açıklamalar yaptı.

Futbolu bırakan Emre'nin veda sözleri!
26 Temmuz 2020 - 00:22
Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, Çaykur Rizespor maçıyla birlikte futbola veda etti.

İşte Emre Belözoğlu'nun maç sonu sözleri;

Maç bitince içeri gittim annemi aradım. İlk önce onunla helalleşmem gerekiyordu. Çocukluğumda ne hayal ettiysem Allah'a binlerce kez şükürler olsun ki kat kat fazlasını yaşadım.

'En mutlu günleri burada geçiridm'

Hatalarımla, doğrularımla 25 seneye yakın bir kariyer. İmrahor'un sokaklarında futbolcu abilerimin isimlerini bağırarak oynadım. Çocukluğumda Fenerahçeliydim. Galatasaray altyapısına girdim. Orada çok güzel başarılar yaşadım. Sonra Avrupa. Daha sonra Göksel abinin takımı Başakşehir. Onları da kutluyorum şampiyonluktan ötürü. Sonra Fenerbahçe. Hayatımın en mutlu günleri burada geçti.

'Herkes hakkını helal etsin'

Her bir veda bir kavuşmaya vesiledir. Futboldan kopmayacağım. Sadece profesyonel futbolu bırakıyorum. Herkes hakkını helal etsin. Allah'a şükürler olsun ki ben bu kariyeri yaşadım. Herkese teşekkür ediyorum. 2-3 gün içinde ciddi bir açıklama yapacağım.

'İnsanım hatalar yaptım ama...'

Keşke dediğim çok şey yaşadım. İnsanım hatalar yaptım. Allah kalbimi biliyor ki kimseye bilerek kötülük yapmadım. Yapmayacağım da inşallah. Hatam, kusurum olmuştur ama ne olursa olsun samimice yaşadım bu hayatı. Bana hakaret edenlerle dahi konuştum ve beni anladılar.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum