G.Antep 10 ayrılık duyurdu! Figueiredo ve Maxim...

Gaziantep FK, Joao Figueiredo'nun transferi için Başakşehir ile anlaşmaya varıldığını açıkladı. Ayrıca Maxim de Beşiktaş'ın yolunu tuttu. Gaziantep ekibi, resmi sitesinden 10 ayrılığı açıkladı.

G.Antep 10 ayrılık duyurdu! Figueiredo ve Maxim...
17 Şubat 2023 - 15:08 - Güncelleme: 18 Şubat 2023 - 13:36
Gaziantep FK, Joao Figueiredo’nun transferi konusunda Başakşehir ile anlaşıldığını duyurdu.

İstanbul ekibi, Joao Figueiredo ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Ayrılıklar aynı anda açıklandı

Gaziantep ekibi, sonrasında 9 ayrılığı da aynı anda resmi sitesinden açıkladı. Maxim, Beşiktaş'ın yolunu tutarken Günay Güvenç'in yeni durağı Kasımpaşa oldu.

İşte o açıklama;

Gaziantep Futbol Kulübümüzün yaşanılan deprem felaketiyle ligden çekilmesinin ardından futbolcularımızın transfer gelişmeleri hakkında bilgilendirme;

Alexandru Maxim: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonunun sonuna kadar Beşiktaş ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Lazar Markovic: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonunun sonuna kadar Trabzonspor ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Mustafa Burak Bozan: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Tuzlaspor ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Ömürcan Artan: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Tuzlaspor ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Luka Stankovski: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar FC Gorica ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Mustafa Eskihellaç: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Kasımpaşa Spor Kulübü ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Günay Güvenç: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Kasımpaşa Spor Kulübü ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Furkan Soyalp: Oyuncumuzun 2022-2023 sezonu sonuna kadar Adana Demirspor ile geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Halil İbrahim Pehlivan: Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Halil İbrahim ile karşılıklı olarak anlaşılarak sözleşmemiz sona erdirilmiştir. Katkılarından dolayı Halil İbrahim'e teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.

Kiralık olarak kulübümüzden ayrılan oyuncularımıza başarılar diler, kırmızı-siyahlı armamız altında yeniden buluşacağımız günlerin inancıyla her şartta yanlarında olmaya devam edeceğimizin bilinmesini isteriz.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.


YORUMLAR

  • 0 Yorum