Galatasaray'da Florya ve Riva alarmı

Sarı-kırmızılı kulübün Divan Kurulu, Riva ve Florya arazileri için yapılan protokollerin güncel durumlarını ve olası sonuçlarını konuşmak için olağanüstü toplanacak.

Galatasaray'da Florya ve Riva alarmı
19 Eylül 2019 - 19:44 - Güncelleme: 20 Eylül 2019 - 23:54

Galatasaray Divan Kurulu; Florya ve Riva'da bulunan araziler ve Emlak Konut tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan fesih bildirisiyle ilgili olası sonuçları konuşmak üzere olağanüstü toplanma kararı aldı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'nun 23 Eylül Pazartesi günü saat 17.00'de başlamak üzere olağanüstü divan kurulu çağrısında bulunduğu duyuruldu.

Gayrettepe Dedeman Otel'de düzenlenecek toplantının 20'nin üzerinde divan kurulu üyesinin yazılı talebi üzerine düzenlendiği ve basına kapalı yapılacağı belirtildi.

Toplantıda; Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ ile Florya ve Riva arazileri için yapılan protokollerin güncel durumlarının ve olası sonuçlarının konuşulacağı da açıklandı.

Ayrıca Ziraat Bankası, Denizbank ve Aktif Bank ile imzalanan yapılandırma sözleşmesi hakkında bilgilendirilme ve istişare yapılacağı vurgulandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum