Galatasaray'da 'forma' krizi! Mauro Icardi ve yıldızlar...

Yeni sezon formaları büyük ilgi görürken harflerin ve rakamların tükenmesi başka bir soruna neden oldu. GS Store’larda A, R ve E harfleri ve 1 rakamı kalmadığı için 1499 TL verip bir forma alan taraftar arkasına İcardi’nin adını yazdıramıyor. Sadece Arjantinli yıldız değil 11’deki hiçbir oyuncunun ismini şu an formalara yazmak mümkün değil.

Galatasaray'da 'forma' krizi! Mauro Icardi ve yıldızlar...
23 Temmuz 2023 - 08:29 - Güncelleme: 23 Temmuz 2023 - 08:32
23. şampiyonluğuna ulaşan ve kadrosuna kattığı yıldızları ile geçen sezon aylar önce Galatasaray formalarını tüketen taraftarın bu kez de başka bir sorunu var. Sarı kırmızılı yönetim, Nike ile görüşüp 2023-24 sezonu formalarını hemen satışa sunsa da bu kez harf ve karakterler yok sattı. Galatasaray taraftarı geçen sezona damgasını vuran İcardi’nin formasını alamaz oldu. Sadece İcardi de değil, GS Store mağazalarında 1499 TL’ye satın aldığı taraftar formasına Galatasaray yıldızların ismini yazdırılamıyor. Nedenine gelince...

Baskı yapılamıyor

 GS Store mağazalarında formalara isim baskısı yapılamıyor. Çünkü A, R ve E harfleri tükendi. Bu nedenle Galatasaray taraftarı transferine çok sevindiği İcardi forması alamıyor ya da aldığı formaya Arjantinli yıldızın ismini yazdıramıyor. Bu harfler dışında 1 numara da kalmamış durumda. Sadece İcardi değil A,R ve E harfleri mağazalarda kalmadığı için Galatasaray 11’indeki yıldızlarının hiçbirinin ismi formalara yazdırılamıyor!

10 günde çözülecek

Galatasaray taraftarı mağazalardan şu anda forma alsa da oyuncuların ismini harf krizi nedeniyle yazdıramıyor. Mağazalara verilen bilgi ise 10 gün içinde eksik olan bu harflerin tedarik edileceği yönünde.(Hürriyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum