Galatasaray'da Icardi pazarlığı!

Galatasaray'ın Mauro Icardi transferi için PSG ile görüşmelere başladığı kaydedildi. İşte Icardi transferinde son gelişmeler...

Galatasaray'da Icardi pazarlığı!
26 Ağustos 2022 - 11:21
Galatasaray'ın Mauro Icardi'nin kulübü PSG ile kiralama konusunda anlaşmaya vardığı ve şartların detaylarının görüşüldüğü kaydedildi.

Corriere dello Sport muhabiri Pasquale Salvione'nin haberinde, Mauro Icardi konusundaki ısrarını sürdüren Galatasaray'ın PSG ile oyuncunun kiralanması konusunda anlaşmaya vardığını aktardı. Icardi ve eşi / menajeri Wanda Nara'nın da Galatasaray'a transfer olma konusunda ikna olduğu belirtildi. PSG'nin de kiralama şartları konusunda pazarlığı sürdürdüğü ifade edildi.    

Galatasaray'ın Icardi teklifi

PSG teknik direktörü Galtier'in Icardi'yi takımda düşünmediğini ilan ettikten sonra Arjantinli golcünün Galatasaray ihtimalini birinci sıraya aldığı ifade edildi. Galatasaray'ın Icardi'nin aldığı yıllık 8 milyon euronun yüzde 40'ını ödemek istediğini PSG'ye ilettiği kaydedilirken bu teklif üzerinden pazarlıkların sürdüğü ifade edildi.

Ayrıca, Galatasaray'ın Icardi'nin satın alma opsiyonunu da görüşmelere dahil ettiği ve konuyla ilgili temasların gece de sürdüğü aktarıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum