Galatasaray'dan Emin Bayram açıklaması!

Galatasaray’da, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Emin Bayram’ın Westerlo’ya satıldığı iddialarına cevap verdi, “Westerlo ile görüşmelerimiz sürüyor. Telaffuz edilen rakamlar doğru değil. Şu an herhangi bir rakam veya şart üzerinde anlaşma yok” dedi.

Galatasaray'dan Emin Bayram açıklaması!
03 Temmuz 2024 - 12:10 - Güncelleme: 04 Temmuz 2024 - 01:22
Galatasaray’da Emin Bayram’ın son durumu bir anda gündeme oturdu. Geçen sezonu Westorla’da kiralık olarak geçiren 21 yaşındaki stoperin Belçika ekibine 2.5 milyon euro ve bir sonraki satıştan %50 payla satıldığı iddiası sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Rakamın düşük olduğu yönündeki eleştiriler sonrası transferin askıya alındığı da iddia edildi. 

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu konuyla ilgili, “Westerlo’nun yaptığı teklifle ilgili görüşmeler devam ediyor. Kamuoyunda telaffuz edilen rakamlar doğru değil. Şu an herhangi bir rakam veya şart üzerinde anlaşma yok. Emin ve Galatasaray’ın menfaatleri doğrultusunda değerlendirme yapacağız. Emin, altyapımızdan yetişen ve bizim için değerli bir oyuncu. Şu an için imzalanan bir anlaşma bulunmuyor” ifadelerini kullandı.

Westerlo Başkan Yardımcısı Hasan Çetinkaya ise konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Emin Bayram kulübümüzü seviyor ve Westerlo’da kalmak istiyor. Kolay olmayacak çünkü Avrupa’nın önde gelen liglerindeki kulüpler de ona ilgi gösteriyor. Kalıcı bir transfer için görüşüyoruz. Ancak yeni bir kiralama da ciddi bir olasılık. Transfer dosyasında son günlerde olumlu bir gelişme yaşanıyor.

(Milliyet)

YORUMLAR

  • 0 Yorum