Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci hamlesi!

Mert Hakan Yandaş'ı Fenerbahçe'ye kaptıran Galatasaray, sarı lacivertli takımın gündeminde yer alan Başakşehir'in Milli yıldızı İrfan Can Kahveci için girişimlerini hızlandırdı.

Galatasaray'dan İrfan Can Kahveci hamlesi!
04 Temmuz 2020 - 09:20

Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon planlamasını yaptığı kadroda çok önemli bir yere sahip olan Başakşehirli İrfan Can Kahveci için Sarı- Lacivertlileri kızdıracak bir hamle geldi. Galatasaray, milli orta saha oyuncusunu kadrosuna katmak için düğmeye bastı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, İrfan Can için "Mutlaka alınmasını istiyorum. Alınırsa orta sahada hiçbir problem kalmaz" şeklinde yönetime rapor verdiği öğrenildi. Terim'in bu raporu sonrasında Galatasaray yönetiminin harekete geçmesi Fenerbahçeli kurmayları zor durumda bıraktı.

Mert Hakan Yandaş'ın rövanşı

Zaten ciddi bir maliyeti olan oyuncu daha da pahalı bir hale gelecek. Sarı-kırmızılı kulübe yakın kaynaklar, Galatasaray yönetiminin Mert Hakan Yandaş'ın rövanşını almak istediği ve bu yüzden Terim'in talebine yeşil ışık yaktığını ifade ediyorlar.

Galatasaray'ın Younes Belhanda'yı satıp bu paranın tamamını İrfan Can transferi için kullanması bekleniyor.

Son 2 sezonda büyük bir çıkış yakalayan İrfan Can'ın sözleşmesi sezon başında 5 yıl daha uzatılmıştı. İrfan Can'a yurt dışından da teklifler olduğu belirtiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum