Galatasaray Fatih Terim'in sözleşmesini 2 yıl daha uzattı

Başkan Mustafa Cengiz'in görev süresi sonuna kadar kalıyor

Galatasaray Fatih Terim'in sözleşmesini 2 yıl daha uzattı
16 Ekim 2018 - 18:22 - Güncelleme: 16 Ekim 2018 - 21:51

Galatasaray; teknik direktör Fatih Terim'in sözleşmesini 2021-2022 sezonu sonuna kadar uzattı.

Başkan Mustafa Cengiz ve Yönetimi'in aldığı kararla tecrübeli teknik adam 2+3 yıllık yeni sözleşmeye imza attı. Buna görev Fatih terim 2021-2022 sezonu sonuna kadar Galatasaray'da görev yapacak. Daha sonra 3 yıl daha opsiyon bulunuyor.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) da yer alan açıklamada, sözleşmesi uzatılan Terim'in meblağ hanesi boş mukaveleye imza attığı bildirildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kulübümüze ve Türk futboluna tarihi başarılar kazandırmış olan kıymetli teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim ile 2018-2019 sezonunu takip eden iki sezon ve 3 yıl uzatma opsiyonlu olmak üzere yeni bir sözleşme imzalanmıştır.

Şirket yönetim kurulu başkan ve üyelerinin katıldığı ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı'nda gerçekleşen görüşmeler neticesinde teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim, meblağ hanesi boş mukaveleye imza atmış olup, 85 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı (Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar) ile yapılan değişikliğe istinaden meblağ bilahare Türk Lirası olarak belirlenecektir."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum