Ghezzal için aradaki fark 2 milyon!

Beşiktaş, Rachid Ghezzal'in bonservisi için kulübü Leicester City ile pazarlık masasına oturmaya hazırlanıyor. İki tarafın teklifleri arasında 2 milyon euroluk fark bulunuyor.

Ghezzal için aradaki fark 2 milyon!
26 Nisan 2021 - 11:27
Beşiktaş yönetimi, takım şampiyonluğa koşarken diğer yandan da transfer mesaisini sürdürüyor. Siyahbeyazlılar, lig bitmeden Rachid Ghezzal'ın bonservisini almak istiyor. 28 yaşındaki oyuncu için, kulübü Leicester City'nin "Sezon sonu görüşelim" yanıtına rağmen işi riske atmak istemeyen Beşiktaş yönetimi, İngiliz ekibiyle temasları sıklaştırdı ve bonservis pazarlığına girişti.

Leicester ile 1 yıl daha sözleşmesi var

Bu sezon attığı 4 golün yanı sıra, 15 asistle de harikalar yaratan Cezayirli sağ kanat için Beşiktaş yönetimi 5 milyon Euro'yu gözden çıkardı. İngilizler'in 7 milyon Euro ısrarının ise başarılı oyuncunun tavrıyla kırılacağına inanılıyor.

Leicester ile sadece 1 sezon daha sözleşmesi bulunan Ghezzal'ın da Beşiktaş'ta kalmak istemesi bu transferin çözümündeki önemli detaylardan biri olacak. Siyah-beyazlılarda ikinci baharını yaşayan, hem kulüp kariyerinde çıkışa geçen hem de yıllar sonra Cezayir Milli Takımı'na dönen 28 yaşındaki oyuncu, Beşiktaş'ta kalmak istediğini hem menajerine hem de Leicester City'ye de iletmiş durumda. (Ogün Şahinoğlu / Sabah)

YORUMLAR

  • 0 Yorum