Giovanni van Bronckhorst, 5 oyuncunun biletini kesti!

Giovanni Van Bronckhorst'un gelişiyle birlikte transfer çalışmalarını hızlandıran Beşiktaş'ta, gidecek isimler de netlik kazanmaya başladı.

Giovanni van Bronckhorst, 5 oyuncunun biletini kesti!
21 Haziran 2024 - 09:56 - Güncelleme: 21 Haziran 2024 - 10:13
Beşiktaş transfer haberleri: Beşiktaş'ta Giovanni Van Bronckhorst, Brad Friedel ve Samet Aybaba transfer için görüştü.

Beşiktaş’ta yeni sezon için kadro çalışmaları devam ederken, yeni teknik direktör Van Bronckhorst, Samet Aybaba ve yeni danışman Brad Friedel ile bir tele toplantı gerçekleştirdi.

Alternatifler hazır

Üçlü zirvede transferler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Gedson Fernandes ve Salih Uçan konusunu da masaya yatıran Aybaba, "Her ikisi de çok değerli oyuncular. Kalmalarını istiyoruz ancak iyi bir teklif gelir ve ayrılmak isterse yerlerini dolduracak oyuncular da listemizde var" dedi.

5 oyuncunun biletini kesti

Van Bronckhorst, toplantıda gözden çıkarılan isimlerin de büyük önem taşıdığını söyledi. Yapılacak transferler ve yıllık bütçede kritik önem taşıyan bu isimler için somut adımlar görmek istediğini belirten Hollandalı teknik adam; Valentin Rosier, Jean Onana, Daniel Amartey, Vincent Aboubakar ve Ante Rebic’in kesin olarak gönderilmesini istedi. Brad Friedel, Aboubakar dışında diğer oyunculara kulüp bulduğunu belirtirken, Kamerunlu oyuncunun da sezon başlamadan satılacağının sözünü verdi.

27 Haziran'da geliyor

Giovanni Van Bronckhorst’un yardımcısı Jean-Paul van Gastel ile birlikte 27 Haziran’da Türkiye’de olması bekleniyor.

(Türkiye)

YORUMLAR

  • 0 Yorum