Giresunspor dolu dizgin! Hedef yeniden Süper Lig

TFF 1. Lig'de son 7 sezonda kendi rekorunu kıran Giresunspor, 1977'de veda ettiği Süper Lig yolunda dolu dizgin devam ediyor.

Giresunspor dolu dizgin! Hedef yeniden Süper Lig
28 Aralık 2020 - 01:38 - Güncelleme: 28 Aralık 2020 - 01:39
FUTBOO | Süper Lig'de son mücadelesini 1977'de gerçekleştiren Giresunspor, TFF 1. Lig'de haftayı lider kapattı ve kendi rekorunu kırdı.

Son sezonlarda hep Süper Lig hedefiyle yola çıkan ancak bir türlü bu başarıyı elde edemeyen Giresunspor, son 7 sezondaki en yüksek puanına ulaştı. Yeşil-beyazlı ekip performansıyla Süper Lig için ne kadar iddialı olduğunu da gösterdi.

Hakan Keleş'in göreve gelmesinin ardından TFF 1. Lig'de sadece 1 yenilgi alan Giresunspor, oynadığı son 5 maçı da kazanmayı başardı. TFF 1. Lig'de oynadığı son 9 maçında 21 puan toplayan Karadeniz temsilcisi, savunmadaki performansıyla da göz dolduruyor.

Yeşil-beyazlı ekip TFF 1. Lig'de oynadığı son 5 maçta kalesinde gol görmemeyi başardı.


Sezon sonu tarih yazabilirler mi?

Giresunspor bu kadar başarılı devam ederken, her ne kadar uzun bir maraton olsa da sezon sonu Süper Lig hayalleri şimdiden kurmaya başladı. Bunu başarabilirler mi? TFF 1. Lig gibi zorlu bir ligde her şey olabilir ancak Hakan Keleş'in öğrencileri performanslarını düşürmezlerse sezon sonu çok önemli bir başarıya imza atabilirler. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum