Hasan Arat, Almanya'ya gidiyor!

Almanya'ya giden Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, havalimanında TRT Spor'a takımın durumu ve teknik direktör planlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Hasan Arat, Almanya'ya gidiyor!
30 Nisan 2024 - 11:24
Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, bazı görüşmelerde bulunmak için Almanya'ya gitti. Havalimanında TRT Spor'a konuşan Arat, önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Hasan Arat'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

"Temaslarımı sürdüreceğim"

"Bugün Münih'e gidiyorum. Bazı görüşmeler olacak. Bayern Münih - Real Madrid maçını seyredeceğim. Bu tip maçlar, bu işin içindeki tüm insanların bir araya geldiği yerler. Görüşmeler, fikir teatileri, oyuncu tartışmaları, antrenör tartışmalarının olduğu yerlerdir. Bu sadece iki takımın maçı değil. Bu işle uğraşan herkes burada. Bugün Bayern Münih - Real Madrid, yarın Dortmund - PSG maçını seyredeceğim. Temaslarımı sürdüreceğim. Yeni tanışacağımız insanlar olacak."

"Çok şanssız bir derbi geçirdik"

"Çok şanssız bir Fenerbahçe maçı geçirdik. Çok üzüldük. Takım iyi hazırlanmıştır. Bu spordur, sporda her şey olabilir, öyle bakmak lazım. Beşiktaş taraftarının üzüntüsü ve sabrı baya zorlanma noktasına geldi. Şimdiden hazırlıklara başladık."

"Ünlü hocalar gelmek istiyor"

"Beşiktaş herkesle temas eder. Santos'tan önce 20 teknik direktör ile görüştüm. O günlerde görüştüğüm çok ünlü hocalar İstanbul'a gelmek, buluşmak istiyor. Tekrar Beşiktaş'ın gündemine gelmek istiyorlar. Ara transferde bu işler zordur. Yaz döneminde gelmek isteyen çok önemli isimler var. Beşiktaş tüm alternatiflerini değerlendirecektir. Hem arkadaşlarım hem ben çalışmalar yapıyoruz. Bir değerlendirme yapacağız ve karar vereceğiz. Şu an konsantrasyonumuz Türkiye Kupası. O döneme kadar bir isim bizden beklemeyin."

"Sadece Nuri Şahin değil..."

"Herkesle temasımız var. Sadece Nuri Şahin değil birçok hocayla temasımız var. Türkiye'de de liglerin bitmesi lazım, görüşeceğimiz insanlar var. Bir isim telaffuz etmek doğru olmaz. Herkes Beşiktaş'a gelmek istiyor, bunu bilin. Çok kötü bir sezon geçirmiş olmamız fark etmemeli. Kötü sezondan ders çıkartmamız lazım. Elimizdeki oyuncu havuzunu iyi değerlendirmemiz lazım. Oyuncu imkanlarıyla ilgili de görüşmelerimiz olacak. Bu çok normal. Süreç başladı bence."

Devin Özek açıklaması

"Sportif direktör olarak Bayer Leverkusen'den Devin Özek gündemde mi?"

"Bu seyahatimde görüşmeyeceğim, öyle bir görüşme yok. 7-8'e yakın sportif direktörle görüşüyoruz. Kendisi de bunlardan biri."

YORUMLAR

  • 0 Yorum