Hedefte 4 isim var!

Fenerbahçe yönetimi, Fildişi Sahilli yıldızı Galatasaray’a kaptırdığını unutturmakta kararlı. Zaha’nın ezeli rakibe gitmesinin ardından Fenerbahçe’de başkan Ali Koç’un yeni transferlerle güçlendiği kadroya Romelu Lukaku, Sadio Mane, Paul Pogba veya Hakim Ziyech’ten birini alarak dengeyi yeniden kulüp lehine çevirmesi bekleniyor.

Hedefte 4 isim var!
25 Temmuz 2023 - 09:04
Zaha’nın Galatasaray’a gitmesiyle son iki gündür özellikle sosyal medya üzerinden yoğun bir taraftar baskısı yaşayan Fenerbahçe yönetimi sakinliğini koruyarak panik transfer yapmayacak ancak Fildişi Sahilli oyuncuyu unutturacak bir isim alacak.

Avrupa maçlarının ardından ihtiyaç duyulan mevkilere 3 veya 4 oyuncuyla takviye yapılması bekleniyor.

Yabancı kaleci gelecek

Konferans Ligi maçlarının ardından kaleci transferinin yapılacağı öğrenilirken, İsmail Kartal’ın yabancı kaleci istemediği şeklinde çıkan söylentilerin gerçeği yansıtmadığı bilgisi edinildi.

Sarı lacivertli yöneticiler Livakovic veya en az onun kadar kaliteli bir kaleciyi önümüzdeki hafta açıklayabilir. Kartal’ın daha güçlü bir Fenerbahçe için kadroda iki kanata da birer oyuncu ve 6 numara oynayabilecek bir isim isteğini yönetime bildirdiği gelen bilgiler arasında.

Camia transfer bekliyor

Zaha’yı ezeli rakibine kaptıran Fenerbahçe’de başkan Ali Koç’un yeni transferlerle güçlendiği kadroya Romelu Lukaku, Sadio Mane, Paul Pogba veya Hakim Ziyech’ten birini alarak dengeyi yeniden kulüp lehine çevireceği camianın kulislerinde iki gündür konuşulan yegane konu.(Hürriyet)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum