Henry Onyekuru'nun Galatasaray isteği

Galatasaray'da sezonu kiralık kapatan ve geleceği belirsiz olan Henry Onyekuru, önceliği yine Galatasaray'a verdi. Nijeryalı oyuncu, sarı-kırmızılı takımın kararına kadar gelen ve gelecek teklifleri dondurdu.

Henry Onyekuru'nun Galatasaray isteği
18 Haziran 2021 - 09:50 - Güncelleme: 18 Haziran 2021 - 10:20
Galatasaray'ın tam 3 kez kiralık olarak kadrosuna kattığı Henry Onyekuru’nun önceliği kariyerine sarı-kırmızılı takımda devam etmek.

G.Saray’ın 4 milyon 350 bin Euro’luk satın alma opsiyonunu kullanmadığı Nijeryalı futbolcuyu kadroda düşünmeyen Monaco da elinden çıkarmak istiyor.

Menajeri vasıtası ile Fransız idarecilerle görüşen Onyekuru, G.Sray’da kalmak istediğini ifade ederek kırmızılı kulüpteki belirsizlikler nedeniyle 2 hafta süre talep etti.

Teklifleri dondurdu

Kulüpte yarınki seçim sonrasında yeni başkan ve akabinde teknik direktörünün belli olması ile birlikte Onyekuru’nun durumu da netleşecek.

Sözleşmesi bitmesine rağmen tatilde de G.Saray eşofmanları ile antrenman yapan Onyekuru paylaşımları ile mesajını verirken sarı kırmızılı takımda kalmak için kendisine gelen teklifleri de dondurdu. ‘Önce G.Saray’ diyerek durumunun netleşmesini bekleyen Onyekuru, Olympiakos’un teklifline de henüz yanıt vermedi. (Ali Naci Küçük / Hürriyet)

YORUMLAR

  • 0 Yorum