Icardi'den Fenerbahçe göndermesi

Galatasaray ile sezonu şampiyon tamamlayan ve Süper Lig'de gol kralı olan Mauro Icardi, zaferin ardından açıklamalarda bulundu.

Icardi'den Fenerbahçe göndermesi
27 Mayıs 2024 - 00:22 - Güncelleme: 27 Mayıs 2024 - 00:47
Süper Lig'de sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray'da gol krallığı yarışını kazanan ve şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Mauro Icardi, Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Mauro Icardi şampiyonluk ve gol krallığı nedeniyle çok mutlu olduğunu söylerken, Fenerbahçe'ye de göndermede bulundu.

Galibiyetin ardından Fenerbahçe'ye gönderme yapan Mauro Icardi, ''Şampiyon olduk çok mutluyuz. Yüzde yüzümde değildim bu sezon. Yüzde yüzümde olsam daha çok gol atardım mutlaka. Sakatlanmasam daha çok gol atardım. Yine de gol kralı oldum. Çok daha iyi bir sezon geçirebildirdik tabii ki. Milyonlarca euro teklifler geldi ama ben buraya başarı kazanmak için geldim. Bakalım Kadıköy'de şimdi nasıl kutlama yapıyorlar. Şimdi biz kupa kaldıracağız'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da kalacağını ve gelecek sezon da şampiyonluk için mücadele edeceğini söyleyen Icardi, ''Çok mutluyum. 1 kupa daha kazandık. Kırılabilecek rekorları kırarak şampiyon olduk. Takıma yardımcı olabildiğim için çok mutluyum. Gol kralı oldum, takımımız şampiyon olarak ön plana çıktı. Geçtiğimiz sene olduğu gibi şampiyon olabilmek, bunu seriye çevirmek çok güzel. Gelecek sezon da şampiyon olmayı umuyoruz. Birçok değişiklik olabilir. Burada olup ben de yardımcı olmaya çalışacağım. Seneye de burada olacağım inşallah ve kupalar için mücadele edeceğiz'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum