İhtar çekti, Beşiktaş'ta yollar ayrılıyor

PAOK maçındaki hatalarıyla elenişin baş sorumlusu olan 32 yaşındaki kanat oyuncusu Lens, karşılaşmadan bir gün sonra 450 bin Euro alacağı için hukuki yola başvurdu. Tecrübeli yıldızın bu tavrı Başkan Çebi’yi kızdırdı.

İhtar çekti, Beşiktaş'ta yollar ayrılıyor
28 Ağustos 2020 - 10:28
Beşiktaş'ta geçen sezon Karius ve Ruiz, alacakları ödenmediği gerekçesiyle UEFA'ya başvurmuş ve sözleşmelerini tek taraflı feshetmişti. Yabancıların çoğu da kulübe ihtarname çekmişti.

Halkaya katılan son isim Jeremain Lens oldu. Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda oynanan PAOK maçında 3-1'lik yenilginin en büyük sorumlusu olarak gösterilen Lens, 450 bin Euro'luk alacağı için Beşiktaş'a ihtarname çekti.

Yollar ayrılıyor

Sabah'tan Ogün Şahinoğlu'nun haberine göre, Lens'in çok kötü performans sergilemişken ve üstelik takım elenmişken maçtan hemen bir gün sonra hukuki yola başvurarak alacağını talep etmesi yönetimi kızdırdı. Tarafların anlaşarak yollarını ayıracağı iddia edildi.

11 gol, 18 asist

Beşiktaş'ta 4. sezonunu geçiren Jeremain Lens, 99 maçta görev aldı. Hollandalı yıldız, 11 kez rakip ağları sarsarken 18 de asist yaptı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum