İki isimden de olumlu dönüş!

A Milli Takım'ın başına geçen İtalyan teknik adam Vincenzo Montella'nın 2 Türk yardımcı hocası olacağı bilinirken, bu doğrultuda Burak Yılmaz ve Nuri Şahin ile görüşme gerçekleştirildiği öğrenildi.

İki isimden de olumlu dönüş!
03 Ekim 2023 - 10:54
Milli Takım'da iki Türk yardımcı antrenörün kim olacağı ile ilgili çalışmalar devam ederken Burak Yılmaz ve Nuri Şahin öne çıktı.

Vincenzo Montella, her iki isimle de bir araya gelerek yüz yüze görüşmeler yaptı.

Burak Yılmaz'ın kararı

Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Burak Yılmaz teklife olumlu yaklaştı ve "Konuyu Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve yönetimle görüşeceğim" ifadeleriyle İtalyan teknik adama iletti.

Onur duyacağını iletti

Antalyaspor'da hocalık yapan Nuri Şahin de böyle bir görevden dolayı onur duyacağını belirterek Montella ile prensipte el sıkıştı.

Şahin, Antalyaspor'daki görevine devam etmesi halinde teklifi kabul edeceğini de Montella'ya iletti.

Her iki çalıştırıcının da Ay-Yıldızlı ekibin kadrosuna katılması bekleniyor. TFF yönetimi ve Vincenzo Montella, bu iki ismin dışında başka eski milli futbolcularla da temas kurdu.

1. Lig'e takip!

Süper Lig maçlarını takip etmeyi sürdüren Montella, dün de Kayserispor-Başakşehir karşılaşmasını izledi. İtalyan çalıştırıcının, Süper Lig'in yanı sıra 1. Lig müsabakalarını da takip ederek oyuncu havuzunu genişletmek istediği öğrenildi.

(Sabah)

YORUMLAR

  • 0 Yorum