İlk görüşme olumlu!

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da yeni gündem Leon Goretzka transferi. Orta sahaya takviye doğrultusunda uzun süredir çalışmalarda bulunan Sarı- Kırmızılılar, 6 ve 8 numaralı pozisyona 1 veya 2 takviye birden yapacak.

İlk görüşme olumlu!
22 Haziran 2024 - 09:48
Şampiyonlar Ligi’nde ilerlemek isteyen ve kadrosunu güçlendirmek adına gözü karartan Cim Bom, Goretzka konusunda daha somut adımlar atmaya başladı.

Görüşme olumlu geçti

Erden Timur sonrası yurt dışı transfer operasyonlarını üstlenen İbrahim Hatipoğlu ve Cenk Ergün, Almanya’da Bayern Münih yetkilileri ile masaya oturdu. Bu toplantı öncesi Goretzka’nın menajeri ile yapılan görüşmenin de olumlu geçtiği öğrenildi.

Başkan tam yetki verdi

Bayern’in satış listesine koyduğu 29 yaşındaki orta sahanın talibi çok. Bu nedenle Alman devi kapıyı yüksekten açarken, Hatipoğlu ve Ergün ikilisinin pazarlıkları sürdüreceği öğrenildi. Başkan Dursun Özbek, ikiliye tam yetki verdi.

Sarı-Kırmızılılar yaz transfer döneminde bu seviyede 1 veya 2 oyuncuya ciddi bir bütçe ayırmış durumda. Ancak Goretzka girişiminin olumsuz sonuçlanması ihtimaline karşı Galatasaray cephesinde alternatif isimlerle de temaslar devam ediyor.

(Sporx)

YORUMLAR

  • 0 Yorum