'İrfan Can ve Visca'yı istiyoruz'

Süper Lig'de Gençlerbirliği'ni 6-0 mağlup eden Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

'İrfan Can ve Visca'yı istiyoruz'
09 Ocak 2021 - 21:49 - Güncelleme: 10 Ocak 2021 - 02:28
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gençlerbirliği'ni 6-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Mücadeleyi değerlendiren Terim, "Oyuncularımı hem ilk 11'i, sonradan girenleri canı gönülden kutluyorum. Çok iyi oynadılar. TV başında seyreden tüm futbolseverler, bu futbolu özleyen Galatasaraylıların da bir nebze keyfi yerine gelmiştir." dedi.

'Farklı bir takım yapmak istiyorum'

Transfer listesindeki oyuncuları da açıklayan tecrübeli teknik adam "Evet, İrfan Can'ı, Onyekuru'yu, Mostafa Mohamed'i istiyoruz. Biz İrfan Can'ı istiyoruz, İrfan Can'ın da bizi istediğini biliyoruz. Göksel başkanla oturup konuşurlarsa sevinirim, Visca da dahil olmak üzere farklı bir takım yapmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Fatih Terim sözlerini "Resmi görüşmeler olur. Konuşulur. Olur olmaz. Daha resmi, daha ciddi şeyler yapmalıyız. Belki de hafta içinde Galatasaraylıları bilgilendirme adına beyaz gömlek giyebiliriz. Doğru bilgi alsınlar diye. Onyekuru'dan İrfan Can'a kadar hatta ben buradan söyleyeyim, Visca da dahil başka bir takım istiyorum. İmkan var da istemiyorum diye bir şey yok" ifadeleriyle tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum