İtalya'da olay açıklamalar; ''Oyuncularım şike yapıyor''

Serie B ekiplerinden Lecco'nun başkanı Paolo Di Nunno, oyuncularının şike yaptığından şüphelendiğini açıkladı. Di Nunno yaptığı açıklamada gerekirse oyuncularının telefon kayıtlarının da dinlenmesi gerektiğini söyledi.

İtalya'da olay açıklamalar; ''Oyuncularım şike yapıyor''
13 Mart 2024 - 00:35 - Güncelleme: 13 Mart 2024 - 00:45
İtalya Serie B'de son sırada yer alan Lecco'da başkan Paolo Di Nunno, oyuncularının şike yaptığından şüphelendiğini söyledi.

Oynadığı son 10 maçta 9 mağlubiyet alan Lecco'da başkan Paolo Di Nunno yaptığı açıklamada ''Sonuçlar pek önemli değil çünkü artık küme düşmeye mahkumuz. Daha ziyade beni endişelendiren başka bir gerçek var ki, bugün hala maçlar satılıyor ve şike yapılıyor. Futbolcularımın tuhaf hareketlerinden korkuyorum. Umarım herkesin telefonlarını incelerler'' ifadelerini kullandı.

Di Nunno'nun açıklamalarının ardından Lecco'da forma giyen oyunculardan da iddiaları kabul etmedikleri bir açıklama geldi.

Oyuncuların sosyal medyadan yaptığı açıklamada ise ''Hiç kimse sahaya olan bağlılığımızı ve şeffaflığımızı sorgulamamalı ve sorgulamayacaktır. Bu nedenle Başkanımızın itibarımızı zedeleyen, takımın her bir üyesinin yaptığı çalışmaları ve bir bütün olarak kulübümüzün imajını zedeleyen sözlerini kesinlikle reddediyoruz. Takımımız birlik içindedir ve birçokları için imkansız görünen bir kurtuluşun peşinde koşmaya devam edecektir. giydiğimiz formayı her zaman onurlandırabileceğimizden emin olarak takımımızın, şehrimizin ve taraftarlarımızın onurunu savunmaya azami kararlılıkla devam etmeye kararlıdır. Son dakikaya kadar mücadele!'' ifadeleri yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum